Scout Yard

Trening na miarę

W ScoutYard dostrzegamy, że piłkarz, aby optymalnie się ukształtować, potrzebuje rozwoju na wielu płaszczyznach. Nie jest to, jak do tej pory w wielu miejscach się praktykuje, jedynie człowiek, który musi mieć kondycję fizyczną i zdolności motoryczne. My wiemy, że to jest o wiele więcej. Dlatego trening w naszym słowniku ma o wiele szersze znaczenie, oznacza on bowiem rozwój zarówno fizyczny, motoryczny, jak również zawarliśmy w nim aspekt kondycji psychicznej oraz gotowości emocjonalnej.
 
Trening nie polega jedynie na powtarzalności tych samych czynności dla utrwalenia nawyków, ale, aby był skuteczny, musi być skonstruowany tak, żeby sukcesywnie poszerzał możliwości człowieka i stawiał przed nim wyzwania. Wyzwania te muszą być właściwe, dobrane w taki sposób, by osoba czuła się zmotywowana do pracy, jednocześnie widząc efekty już przez siebie wypracowane.
 
 
Wierzymy, że ciało rozwinięte fizycznie to tylko jeden element, a nie pełnia człowieka, który chce zostać zawodowym piłkarzem osiągającym sukcesy. Praca nad sobą, tak, żeby ciało było w gotowości, mogło się skupić na swoim zadaniu obejmuje też emocje, Czy zawsze czujesz się pewny i gotowy do konfrontacji ze stresem? Czy umiesz radzić sobie z gniewem? Czy czasem ambicja nie pozwala Ci odpuścić w grze? Nasz umysł oraz nasze doświadczenia z przeszłości mają ogromny wpływ na to jak zachowujemy się na boisku, jak reagujemy na bodźce zewnętrzne i to, co właśnie się dzieje wewnątrz.
 
Jeśli jesteś osobą, która podziela tą opinię; jeśli jesteś człowiekiem, który potrzebuje wsparcia w swojej piłkarskiej karierze; jeśli poszukujesz ludzi, którzy nie tylko pracują w piłce nożnej, ale pasjonują się nią; jeśli chcesz stać się lepszą wersją siebie i w życiu i na boisku...nie mogłeś trafić lepiej.  ScoutYard został stworzony właśnie dla Ciebie i będzie się dla Ciebie rozwijał spełniając swoją misję i tworząc piłkarzy na miarę swojej epoki: nowoczesnych, silnych, świadomych.
 
Nie czekaj, działaj! Dołącz do naszego grona i korzystaj z wiedzy ekspertów!